Hotel dla kotów

Zapraszamy Państwa koty do naszego hotelu w Przychodni w Piastowie

Koty w naszym hotelu przebywają w przestronnych klatkach, wyposażonych w kuwety, drapaki, hamaki, posłania oraz zabawki.

Koszt 1 doby to 50 zł za kota.

Obowiązuje zaliczka w wysokości 20% całkowitego kosztu pobytu
Zaliczka pobierana jest przy rezerwacji miejsca w hotelu

Dysponujemy miejscami dla 4 kotów

Jeśli wyjeżdżasz i chcesz pozostawić kota pod dobrą i fachową opieką, zapraszamy do skorzystania z naszego hotelu dla kotów w przychodni w Piastowie

Więcej informacji:

Zasada pierwszaDo hotelu przyjmujemy koty tylko i wyłącznie zdrowe, odrobaczone oraz poddane profilaktyce przeciwpchelnej nie wcześniej niż 3 miesiące przed planowanym oddaniem kota do hotelu. Koty muszą mieć również aktualne szczepienie na choroby zakaźne tzn wykonane nie wcześniej niż rok przed oddaniem kota do hotelu.
Zasada druga Do hotelu możecie Państwo oddać kota wraz z jego ulubionymi miseczkami, zabawkami, żwirkiem, o którego jest przyzwyczajony bądź samego kota, gdyż hotel jest wyposażony we wszelkie niezbędne do pobytu kota rzeczy.
Zasada trzecia Jedyna rzecz, jakiej nie zapewniamy Państwa podopiecznym to karma, ze względny na to, iż każdy kot je co innego. Jedna klatka jest przeznaczona dla jednego kota, nie wyrażamy zgody na pobyt 2 kotów w 1 klatce.

Dowiedz się więcej o hotelu dla kotów!

Zadzwoń pod numer: 790-60-80-60